Nejlépe hodnocená Miss
Kateřina
Kateřina (20)
!!! TOP GALERIE !!!
Petra
Petra (16)
Judita
Judita (20)
Alena
Alena (23)
Hana
Hana (18)
Edita
Edita (18)
Nela
Nela (16)
Ivana
Ivana (18)
Jana
Jana (21)
Marika
Marika (19)
Magdalena
Magdalena (0)
Jana
Jana (21)
Gabriela
Gabriela (22)
Kateřina
Kateřina (18)

Casting/Nabídky/Miss

 

facebook - casting

 

02.12.2015

CASTING NOVÉ TVÁŘE

 

 

Milé dívky,

 

Modelingová agentura PUBLIC REVELATION pořádá casting na práci modelky. Pracovní nabídky jsou pro Vás připraveny v zahraničí i do Čech.

 

Informace - Aneta Olsn tel.: 608 335 950, email: produkce@galerie-modelek.cz a stránkách agentury: www.public-revelation.com

 

Casting se koná u Pardubické pobočky, ateliér - Polská 898.

 

 

Tým PUBLIC REVELATION


19.02.2014

ÚNOROVÉ SOUTĚŽE

 

 

Milý soutěžíci,

 

rozhodli jsme se Vám měsíc únor a začátek března zpestřit zajímavými soutěžemi. Po dobu tří týdnů budeme každé úterý přidávat na náš Facebook nové soutěže a zúčastnit se může opravdu každý. Navíc každé úterý ráno budeme vyhlašovat vítěze z předchozí soutěže.

 

V každé soutěži můžou vyhrát tři z Vás, kteří nám zašlou nejrychleji odpověď. Soutěže nebudeme dopředu prozrazovat a už nyní můžete na našem Facebooku najít první soutěž. Pokud si stane, že si všimnete soutěže později i přesto nám napiště. Odpovědi můžete zasílat i na email: facebook@galerie-modelek.cz .

 

V každé soutěži je možnost vyhrát vždy něco jiného. Výhry budou přidávány vždy se zveřejněním soutěž. Během prvního týdne proběhla soutěz HÁDEJ KDO TO JE. Minulý týden byla soutěz NAJDI 5 ROZDÍLŮ. A nyní máme soutěž VÍŠ TO? .

 

1. místo a 2. místo vyhrávají zdarma propagaci na portále Galerie Modelek!  3. místo vyhrává focení u agentury PUBLIC REVATION v hodnotě 1.500 Kč.

 

 Těšíme se na Vaše odpovědi. 

 

 

Tým PUBLIC REVELATION


05.02.2014

VELKÁ VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ

 

 

Dobrý den slečny,

 

vyhlašujeme Valentýnskou soutěž pro všechny. V pátek 14.2. je Svátek zamilovaných a my k této příležitosti vyhlašujeme soutěž na téma MOJE VALENTÝNKA.

Účastnit se můžu kdokoliv a jediné co musíš udělat je napsat nám dvě věci do zpráv na FB, nebo na e-mailu : facebook@galerie-modelek.cz .     

 

Vyhraj si Valentýna:

1.Co je typický Valentýnský symbol?  a)amorův šíp   b)zlatá rolička   c)červené srdce

2.Napiš a pošli nám, kde by jsi chtěl/a oslavit Valentýna se svoji drahou polovičkou.

 

Vyhrát můžou dva z Vás, kteří správně odpoví na otázku číslo 1. a zároveň pošlou co nejdříve odpověď na otázku číslo 2.

 

Výhra:

První výhrou je luxusní focení v hodnotě 7.000 Kč. Druhou výhrou jsou valentýnské šperky v hodnotě 2.000 Kč.

 

Na Vaše odpovědi se těšíme a v 14.2. vyhlásíme vítěze.

 

Tým PUBLIC REVELATION


25.11.2013

ČTVRTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE MISS MISS

 

 

Krásný den,

 

vyhlašujeme ČTVRTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE MISS MISS! Je vybraných osm finalistek a na jejich výběru se podílela odborná porota celý měsíc.

 

Pravidla pro čtvrtý ročník soutěže MISS MISS. Tento ročník bude výjimečný a to hlavně v tom, že dívky musí nasbírat co nejvíce hlasů a to prostřednictvím FACEBOOKU. U každé dívky bude možné hlasovat pomocí LIKE. Na konci hlasovacího období tři dívky, které budou mít nejvíce LIKE se zařadí na 1. místo, 2. místo a 3. místo. Hlasování začíná dnešním dnem a skončí 5. 1. 2014.

 

Výhra: 1. místo MISS MISS vytvoření profesionálního portfolia v hodnotě 15 000 Kč. 

         2. místo MISS MISS profesionálně nafocený Book a prezentace modelky na portálu Models agency v                      hodnotě 10 000 Kč.

         3. místo MISS MISS focení u agentury PUBLIC REVELATION v hodnotě 3 000 Kč.

 

Veškeré dotazy k soutěži Vám rádi zodpovíme na e-mailu: facebook@galerie modelek.cz , nebo na našem Facebooku.

Přejeme hodně štěstí všem finalistkám

 

Tým PUBLIC REVELATION


08.11.2013

Pozvánka na WCOPA 2014

 

 

Přejeme všem krásný den,

 

na tento den máme pro Vás překvapení v to v podobě exkluzivního pozvání na 18. roční World Championships of Perfoming Arts 2014 - WCOPA 2014, konané každoročně v USA, Los Angeles - Hollywood.

 

WCOPA to je setkání nejen začínajících umělců, ale i těch, co už mají za sebou nějaké zkušenosti a třeba i dosáhli úspěchů na regionálním či národním poli. Účastníci soutěží v kategorii: hudba, zpěv, herectví, modeling a tanec. Pokud máte zájem se účastnit této soutěže kontaktujte nás na e-mailu: facebook@galerie-modelek.cz . Více informací o WCOPA najdete zde www.wcopa.cz 

 

Tým PUBLIC REVELATION


27.09.2013

Účast v Miss ČR 2014!!!

 

MISS - PUBLIC REVELATION

Milé dívky,

 

nabízíme Vám jedinečnou možnost se účastnit nejprestižnější soutěže krásy v České republice a to ČESKÉ MISS 2014! Pomůžeme Vám s přihlášením na tuto soutěž a nabízíme vytvoření portrétů k této prstižní soutěži. Každá z Vás má možnost se stát královnou krásy pro rok 2014.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: facebook@galerie-modelek.cz, anebo přímo na stránkách facebooku modelingové agentury PUBLIC REVELATION.

 

Tým PUBLIC REVELATION


19.09.2013

VELKÁ PODZIMNÍ AKCE

 

foto akce

 

Vážené slečny a dívky,

 

začátkem nového školního roku máme pro Vás akci na focení, které se může zúčastnit každá z Vás. Tématem našeho focení je AUTUMN AND HIS BEAUTY. Pro všechny zájemkyně je nachystaná akce na úpravu fotografií novou metodou!

A navíc máte každá možnost se účastnit naší velké soutěže MISS MISS, proto nás neváhejte kontaktovat a objednejte se na emailu: facebook@galerie-modelek.cz

 

Tým PUBLIC REVELATION


http://www.misssixty.com

 

Soutěž MISS MISS modelingového portálu Galerie Modelek agentury PUBLIC REVELATION se vyhodnocuje vždy po 4 měsících z nejvíce nasbíraných bodů z hlasování - ( hvězdičky ). Modelka navržená na vítěznou pozici se vždy objeví v kolonce Nejlépe hodnocená Miss. Po třech kolech hlasování určíme, která z těchto vítězek nasbírala nejvíce bodů a podle toho z se zařadí do kategorie 1. místo, 2. místo a 3. místo. Po každém kole fotografie umístěných modelek vystavíme zde v sekci Casting/Nabídky/Miss a vítězky obdrží uvedené ceny společně s dalšími postupujícími do prvních desítky, které budeme o výhře informovat na jejich registrační email ( uživatelské jméno ).

 


 

Třetí ročník soutěže MISS MISS

 


Vítězka druhého kola

Tereza Síkorová

2.místo MISS MISS

 


Vítězka prvního kola

Liběna Zozuláková

1.místo MISS MISS

 


Vítězka třetího kola

Radka Jiříková

3.místo MISS MISS

 


 

Druhý ročník soutěže MISS MISS

 


Vítězka prvního kola

Pavla Kňourková

2.místo MISS MISSpavla miss

 


Vítězka druhého kola

Ivana Škodová

1.místo MISS MISS
inana miss

 


Vítězka třetího kola

Martina Pátková

3.místo MISS MISSmartina miss

 


 

První ročník soutěže MISS MISS

 


Vítězka prvního kola

Kateřina Marková

2.místo MISS MISSmiss

 


Vítězka druhého kola

Lenka Hovorková Miss Východní Čechy

1.místo MISS MISS
miss

 


Vítězka třetího kola

Andrea Plotzová 

3.místo MISS MISSmiss

 

1.místo MISS MISS fotoaparát - Canon 600D 2.místo MISS MISS vytvoření profesionálního portfolia v hodnotě 15 000,- 3.místo MISS MISS základní book a prezentace na portálu models agency v ceně 9 000,- Účastnice soutěže, které postoupí do prvních deseti, dostanou možnost nafocení u agentury PUBLIC REVELATION - základního prezentačního portfolia v hodnotě 2500,- zdarma. Info na emailu: produkce@galerie-modelek.cz

 

 

Pro prvních deset v naší soutěži MISS MISS - zastoupení v celonárodní soutěži ČESKÁ MISS

miss miss public revelation

 


 

Missky.cz

Vydělej si fotomodelingem!

Missky.cz je amatérská internetová fotogalerie, kam můžou všechny dívky a ženy od 18 let vkládat své fotografie a nechat je hodnotit ostatními navštěvníky webu. Výdělek si zde můžeš zajistit odvážnějšími snímky, jejichž prohlížení je zpoplatněno. Vždy, když si někdou tvou fotku zobrazí, se ti na konto připíší 2 kč. www.missky.cz


 

 

FOTOGRAFOVÁNÍ ŽEN "BÝT KRÁSNÁ"

 

Modelingová agentura  PUBLIC REVELATION  je na prvních pozicích ve vyhledávačích - Google, Centrum, Volný atd.

 

1 - Pro dívky ( modeling ):

Nejlepší nabídka na internetu - nafocení zdarma : VYZKOUŠET SI ZAČÍT

 

Tato nabídka je pro dívky, kluky na focení - nové tváře z celé ČR. Vytvoření profi foto (book) a prezentace na modelingovém portálu www.galerie-modelek.cz ZDARMA. V případě, že si Vás vybereme vytvoříme Vám prezentaci i na stránkách: www.public-revelation.com taktéž zdarma. Vyzkoušet si jestli na to mám - registrace zdarma na modelingovém portálu www.galerie-modelek.cz + vyzkoušet si modelingové focení a vidět své hotové retušované fotografie - bez placení.

Odkaz na stránky agentury PUBLIC REVELATION: www.public-revelation.com

 

 

2 - Pro ženy ( být krásná navždy ):

Co Vám určitě nikdo nenabídne: zde nafocené vyretušované studiové fotografie zaplatíte v případě - budou-li se Vám líbit

 

Tímto je zaručená kvalita výsledných fotografií. U našeho profesionálního fotografa neexistuje nespokojenost. Použitá retuš je nenápadná, ale originál bývá občas zcela jiný. Kvalita je zřejmá na množství nafocených dívek, které prošly zkráceným jednohodinovým focením a tímto způsobem získaly své prezentační fotografie. Podívejte se do sekce "women". Objednání k focení je stejné jako pro dívky, které chtějí být modelkou, pouze se rozhodnete jestli chcete Vaše fotografie prezentovat na našich modelingových portálech, či ne. Odkaz na stránky agentury PUBLIC REVELATION: www.public-revelation.com


 

Pro studenty je zde v případě zájmu o fotografie 20% sleva.

Našli jste u jiné agentury výhodnější nabídku - Pokud ANO splníme Vám ji - pište !


 

Zde video: PRAVDA O MODELINGU - ČT1 platit za školu modelingu ANO či NE


 

Stálá nabídka práce v zahraničí - info po emilu.

 

Čína CH29

čína

lokalita: Čína, aktuálně od 26.10. 2008
doba pobytu: 3 měsíce modelky: od 173 cm do 178 cm, manekýni: od 183 cm do 188 cm
nabídka pro děvčata a chlapců : focení katalog, módy show a TV reklamy
Děvčata: výška - 173 - 178 cm
vek : 17 - 23 r.
dobrý book, nebo zajímavé NEW FACE

Chlapci: výška 183 - 188 cm
vek : 17 - 24 r.
dobrý book

 

Milano IT7

milano

modelky 175 - 180 cm
štíhlé postavy
zkušenosti s přehlídkami

modeling: na 1 měsíc
kde: Milano
co: přehlídky, katalogy, showroomy a účes na castingu pro reklamu, přehlídky, focení ....

pro koho: modelky: 16 - 24 roků
poskytované: zpáteční letenka
ubytovaní:
je li potřebné, nový book a set karty / focené v Miláně /
modelce se odčítají náklady na letenku, ubytovaní
ne ni li úspěšná a nevydělá na svoje náklady, není zadlužená !!!!

aktuální od 27.11.2008

 

Toto je INFORMACE o online castingu pro krajinu Čína, Milano. To znamená, že nemusíte chodit na castingy k nám ale stačí nejdřív poslat fotky. Dobře si přečtěte informace. Pokud Vás nabídka zaujme, odpovídejte podle pokynů níže. V případě, že budete na online castingu úspěšná a agentura z Číny o Vás bude mít zájem, přijdete potom na osobní setkání, kde Vám v den setkání nafotíme SNAPy a vybavíme všechny formality.

optimalizace PageRank.cz

Reklamy

 

______HOME-ZPĚT______

 


 

TOPlist

Škola rychlé doučování online - vám zajistí profesionální výuku od skutečných diplomovaných učitelů!!!

ukaz-se.eu

instalater poruba

Instalatér topenář - Havarijní služby voda - Havarijni sluzba Ostrava - Nonstop servis 24h na telefonu Odborné poradenství ZDARMA - Voda Topení Odpad volejte na 704 395 355

Instalatérský blog Havarijní servis oprava baterie Instalaterstvi Koupelnové studio Ostrava

Propagační aentura

Agentura-Public-Revelation modelingova public-revelation-praha

osobnosti ty-ukaz-se

instalater-poruba instalater-opava instalater-havirov

Další projekty propagační agentury jsou například: výkup stříbra a cínu, dále oblečení pro psy a kočky to vše na serveru rychle.eu

Maderoterapie - madero je anticelulitidní terapie Maderoterapie madero terapie masáž https://madero-terapie.eu

Maderoterapie - madero je anticelulitidní terapie instalaterérství v Ostravě Instalaterérství v Ostravě - kvalitně provedená práce zárukou